• Home
  • OFERTA DLA PARTNERÓW

ZOSTAŃ PARTNEREM GRUPY ENERGETYCZNEJ

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają rozwiązania technologiczne lub usługi związane z rynkiem energetycznym w celu wdrażania ich u klientów końcowych.

Dzięki współpracy wielu podmiotów branżowych i inwestycyjnych stworzyliśmy dla Państwa Program „Bezpłatnej Transformacji Energetycznej”, który przy zastosowaniu naszych rozwiązań technicznych, prawnych i organizacyjnych, nie obciąża budżetu Państwa przedsiębiorstwa. Na własny koszt budujemy Bezemisyjną Siłownię Energetyczną oraz modernizujemy instalacje techniczne w zakładzie, dostosowując je do nowych źródeł energii. Podpisanie umowy na odbiór energii tańszej o 30 – 50% od cen rynkowych pozwala spłacić bardzo szybko koszty inwestycyjne projektu.

ZOSTAŃ PARTNEREM BROKEREM / AGENTEM USŁUG ENERGETYCZNYCH

Aby zostać Partnerem / Brokerem / Agentem naszych usług, należy zarejestrować się na naszej Platformie. Rejestracja  jest całkowicie darmowa i daje możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach oraz prezentacjach naszych produktów i usług. Udostępniona Państwu Platforma pozwala na sprawną i szybką komunikację, bezproblemowe przejście przez proces realizacji projektu oraz zapewnia kompleksową opiekę na każdym etapie współpracy. Zgłaszanie Klientów odbywa się przez CRM dedykowany do tego celu.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM ZAKŁADU PRZEMYSŁOWEGO

Posiadając zakład przemysłowy, masz duże zapotrzebowanie na nośniki energii i w związku z tym otrzymujesz wysokie rachunki. Potrzebujesz skutecznego rozwiązania, aby je obniżyć oraz zapewnić sobie konkurencyjność na rynku. a także długoterminowo świadczyć sprzedaż swoich produktów i usług, czyli zwiększać efektywność swojego przedsiębiorstwa. Posiadając teren należący do  zakładu produkcyjnego, możesz z naszą pomocą wybudować własną elektrownię i wyeliminować wykorzystywanie gazu ziemnego-li przejść na paliwo przyjazne środowisku.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM FARMY SOLARNEJ / WIND

Będąc właściciel farmy solarnej czy wind, jesteś w stanie wyprodukować z 1 MW zainstalowanej ok 1100/2400 MWh energii elektrycznej rocznie. Jesteś zależny od zmiennych czynników klimatycznych , przez co nie masz zapewnienia stabilności w wytwarzaniu energii. Wykorzystując efektywniej infrastrukturę energetyczną farmy i jej terenu, jesteśmy w stanie zbudować obok Siłownię Energetyczną, dzięki której będzie można produkować kilka razy więcej energii w systemie ciągłym 24h/dobę. Dzięki stabilnemu wytwarzaniu energii, rentowność projektu wzrasta nawet o 200%.