The Warsaw HUB ul. Rondo Daszyńskiego 2B
Biuro Obsługi Klienta biuro@brokerid.org

O nas - GreenBroker

GREEN BROKER

O NAS

Nasza Grupa Energetyczna proponuje Państwu usługi energetyczne począwszy od przeprowadzenia transformacji energetycznej, ustalenia śladu węglowego, sprzedaży energii kończąc na budowie Bezemisyjnej Siłowni Energetycznej z pełnym finansowaniem. Partnerami naszych projektów jest kilkanaście spółek branżowych i wykonawczych oraz instytucji badawczo – naukowych, które razem realizują projekty energetyczne oraz finansowanie inwestycji. Wszystkie realizowane przez Nas inwestycje tworzą ogromny potencjał rozwojowy, dzięki efektywnemu zarządzaniu ryzykiem technologicznym, jak również finansowym. 

Obecne ceny za media energetyczne są na tyle wysokie, że wiele firm zaczęło już szukać alternatywnych źródeł energii, lub ograniczać do minimum koszty w innych obszarach działalności. Prognozy kolejnych podwyżek nie są optymistyczne i w najbliższych latach czeka Nas znaczący wzrost cen, na których ucierpią zwłaszcza duże przedsiębiorstwa, które posiadają liczne zakłady przemysłowe i produkcyjne o znaczącym udziale energii w kosztach produkcji. Warto być krok do przodu przed skutkami wzrostu cen, dlatego jako wyspecjalizowany Dostawca Usług Energetycznych ESP (ang. Energy Service Provider) proponujemy Państwu specjalny pakiet usług energetycznych, który pozwoli uzyskać Państwu niezależność energetyczną, a także neutralność klimatyczną CO₂.

Oferta skierowana jest głównie do dużych i średnich przedsiębiorstw, u których zakup energii wynosi minimum 3 GWh/rok. Moc Siłowni Energetycznej jaki budujemy na terenie Klienta wynosi min. 1 MW.

Poszczególne usługi mogą być realizowane razem lub niezależnie, według potrzeb Klienta. 

WSPÓŁPRACA

MOŻLIWE WARIANTY WSPÓŁPRACY

Współpraca z nami może być realizowana w dwóch modelach biznesowych: AGENT i BROKER

AGENT

Dokonuje sprzedaży jako przedstawiciel Dostawcy

BROKER

Dokonuje transakcji jako pełnomocnik Klienta

abou-ab
GREEN BROKER

PLATFORMA

Platforma Green Broker to innowacyjne i skuteczne narzędzie, które pozwala na precyzyjną obsługę klientów. Narzędzie to umożliwia rejestrację i obsługę zgłoszeń przez AGENTA/BROKERA w systemie CRM, który w znaczący sposób ułatwi i przyspieszy proces kompleksowej obsługi klienta.

Platforma Green Broker pozwala na stałe monitorowanie zgłoszenia, na każdym jego etapie, a także sprawdzania i dodawania niezbędnych informacji. Cały proces jest usystematyzowany, dzięki czemu każdy uczestnik na bieżąco otrzymuje informacje o jego przebiegu.

Aplikacja umożliwia – z poziomu przeglądarki internetowej – rejestrację zgłoszeń, przekazanie ich do akceptacji i sprawdzenie stanu weryfikacji zgłoszenia przez dalszych uczestników procesu.

Obsługa klienta zakłada przydzielenie AGENTOWI/BROKEROWI prowadzącego, który staje się opiekunem Klienta. Po otrzymaniu zgłoszeń w pierwszej kolejności następuje ich weryfikacja, a w kolejnym etapie podział na kategorie zgłoszeń i profesjonalna obsługa realizacji projektów.